biuro@pzssan.pl

Kalendarz Saneczkarstwo naturalne

Polski Związek Sportów Saneczkowych



Seniorzy Saneczkarstwo naturalne:

  • 16-19.02.2017 - Puchar Świata - Umhausen/ Austria

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiet: Płowy Julia (KSS BESKIDY)

                                  Jedynki mężczyzn: Budny Patryk (UKS SMYK)

                                                                 Sitkowski Marcin (ULKS ŁOŚ Gołdap)

                                                                 Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY)    

Osoby towarzyszące: Małgorzata Jędrzejko

                                  Adam Jędrzejko

 

  • 07-15.02.2017 - Mistrzostwa Europy - Umhausen/ Austria

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiet: Płowy Julia (KSS BESKIDY)

                                  Jedynki mężczyzn: Budny Patryk (UKS SMYK)

                                                                 Sitkowski Marcin (ULKS ŁOŚ Gołdap)

                                                                 Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY)    

Osoby towarzyszące: Małgorzata Jędrzejko

                                 Ogrodzka Mirosława

                                 Adam Jędrzejko

 

  • 31.01-06.02.2017 - Mistrzostwa Świata Seniorów - Vatra Dornei/ Rumunia

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiet: Szuler Aleksandra (ULKS Łoś Gołdap)

                                                           Płowy Julia (KSS BESKIDY)

                                  Jedynki mężczyzn: Budny Patryk (UKS SMYK)

                                                                 Sitkowski Marcin (ULKS ŁOŚ Gołdap)

                                                                 Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY)    

Osoby towarzyszące: Małgorzata Jędrzejko

                                   Ogrodzka Mirosława

                                   Adam Jędrzejko

  • 09-16.01.2017 - Konsultacja Szkoleniowa - Latsch/ Włochy

  • 05-08.01.2017 - Puchar Świata Seniorów - Latsch/Włochy

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiet: Szuler Aleksandra (ULKS Łoś Gołdap)

                                  Jedynki mężczyzn: Budny Patryk (UKS SMYK)

                                                                 Sitkowski Marcin (ULKS ŁOŚ Gołdap)

Osoby towarzyszące: Małgorzata Jędrzejko

                                   Adam Jędrzejko

  • 01-04.01.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Latsch/ Włochy

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiet: Szuler Aleksandra (ULKS Łoś Gołdap)

                                  Jedynki mężczyzn: Budny Patryk (UKS SMYK)

                                                                 Sitkowski Marcin (ULKS ŁOŚ Gołdap)

Osoby towarzyszące: Małgorzata Jędrzejko

                                   Adam Jędrzejko

Juniorzy Saneczkarstwo naturalne:

  • 08.02-12.02.2017 - Mistrzostwa Europy Juniorów - Umhausen/ Austria

  • 06-08.01.2017 - Koszultacja szkoleniowa - Latsch/Włochy

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiet: Orszulik Zuzanna (ULKS ZRYW)

                                                           Płowy Julia (KSS BESKIDY)

                                  Jedynki mężczyzn: Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY)

                                                                 Zuber Mateusz (UKS SMYK)

                                                                 Pietraszko Kacper (KSS BESKIDY)

                                                                 Spratek Kacper (KSS BESKIDY)

Osoby towarzyszące: Ogrodzka Mirosława

 

  • 04-05.01.2017 - Puchar Świata Juniorów - Laas/ Latzfons/ Włochy

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiet: Orszulik Zuzanna (ULKS ZRYW)

                                                           Płowy Julia (KSS BESKIDY)

                                  Jedynki mężczyzn: Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY)

                                                                 Zuber Mateusz (UKS SMYK)

                                                                 Pietraszko Kacper (KSS BESKIDY)

                                                                 Spratek Kacper (KSS BESKIDY)

Osoby towarzyszące: Ogrodzka Mirosława

 

  • 01-03.01.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Laas/ Włochy

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiet: Orszulik Zuzanna (ULKS ZRYW)

                                                           Płowy Julia (KSS BESKIDY)

                                  Jedynki mężczyzn: Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY)

                                                                 Zuber Mateusz (UKS SMYK)

                                                                 Pietraszko Kacper (KSS BESKIDY)

                                                                 Spratek Kacper (KSS BESKIDY)

Osoby towarzyszące: Ogrodzka Mirosława

 

Wypowiedzi z czatu

~kibic sanek:

Gratulacje dla czołowego działacza w Polskim Hokeju i Saneczkarstwie. Napewno będzie wiele zmian. Zawodnikom i trenerom dużo cierpliwości i optymizmu.

Foto