biuro@pzssan.pl

Kalendarz Saneczkarstwo lodowe seniorzy

Polski Związek Sportów Saneczkowych



Akcje szkoleniowe finansowane przez MSiT

 

 

Harmonogram planowanych działań 2017 [pobierz]

Wykaz kadry trenerskiej i współpracującej 2017 [pobierz]

Aktualne akcje szkoleniowe 2017:

 

  • 30.10-12.11.2017 - Konsultacja szkoleniowa - PyeongChang/ Korea Południowa

                                                                      

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                                             Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie)                 

                                  Jedynki mężczyzn: Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                                                 Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Dwójki mężczyzn: Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                                                         Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński, Łukasz Jaworski

 

 

  • 18-20.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Altenberg/ Niemcy

                                                                      

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                                             Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie)                 

                                  Jedynki mężczyzn: Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                                                 Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Dwójki mężczyzn: Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                                                         Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński, Łukasz Jaworski

 

 

  • 14-17.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Konigssee/ Niemcy

                                                                      

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                                             Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie)                 

                                  Jedynki mężczyzn: Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                                                 Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Dwójki mężczyzn: Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                                                         Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński, Łukasz Jaworski

 

  • 09-13.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Winterberg/ Niemcy

                                                                      

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                                             Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie)                 

                                  Jedynki mężczyzn: Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                                                 Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Dwójki mężczyzn: Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                                                         Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

                                                                Adam Wanielista/ Artur Petyniak (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński, Patryk Przerywacz

 

  • 05-08.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Oberhof/ Niemcy

                                                                      

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                                             Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie)                 

                                  Jedynki mężczyzn: Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                                                 Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Dwójki mężczyzn: Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                                                         Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński, Łukasz Jaworski

 

  • 27.09-04.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Lillehammer/ Norwegia

                                                                      

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                                             Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie)                 

                                  Jedynki mężczyzn: Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                                                 Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Dwójki mężczyzn: Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                                                         Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

                                                                Adam Wanielista/ Artur Petyniak (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński, Łukasz Jaworski

 

  • 08-16.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Krynica-Zdrój/ Polska

                                                                      

Powołani zawodnicy: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                  Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) 

                                  Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                  Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński

 

  • 06-08.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Warszawa/ Polska

                                                                      

Powołani zawodnicy: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                  Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) 

                                  Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                  Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński

 

 

  • 27.08-03.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Oberhof/ Niemcy

                                                                      

Powołani zawodnicy: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                  Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) 

                                  Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                  Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński

 

  • 27-30.08.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Oberhof/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Petyniak Artur (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Wanielista Adam (KS Śnieżka Karpacz) 

 

  • 03-07.08.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Jelenia Góra/ Polska

 

Powołani zawodnicy:  Wojciech Chmielewski

                                   Jakub Kowalewski

                                   Maciej Kurowski

Osoby towarzyszące: Paweł Zimoń (fizjoterapeuta)

 

  • 23.07-02.08.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Sarajewo/ Bośnia i Hercegowina

                                                                      

Powołani zawodnicy:  Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) 

                                   Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                   Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                   Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

                                   Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński

                                  

  • 10-23.07.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  COS Giżycko/ Polska

                                                                      

Powołani zawodnicy:  Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) 

                                   Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                   Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                   Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

Osoby towarzyszące: Patryk przerywacz (trener/ masażysta)

                                  

  • 02-05.07.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Oberhof/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Petyniak Artur (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Wanielista Adam (KS Śnieżka Karpacz) 

 

  • 30.06-06.07.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Oberhof/ Niemcy

                                                                      

Powołani zawodnicy: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                  Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) 

                                  Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                       Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński

                                  inż. Zbigniew Staniak - Instytut Sportu PIB

                                  Norbert Hahn - trener niemiecki    

 

  • 25-29.06.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Jelenia Góra/ Polska

 

Powołani zawodnicy: Wojciech Chmielewski

                                  Jakub Kowalewski

                                  Maciej Kurowski

Osoby towarzyszące: Paweł Zimoń (fizjoterapeuta)

 

  • 28.05-02.06.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Oberwiesenthal/ Niemcy

                                                                      

Powołani zawodnicy: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                  Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) 

                                  Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                  Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński

                                  inż. Zbigniew Staniak - Instytut Sportu PIB

                                  Torsten Goerlitzer - trener niemiecki 

                                  Biomechanik ośrodka Oberwiesenthal 

 

  • 23-27.05.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Jelenia Góra/ Polska

 

Powołani zawodnicy: Wojciech Chmielewski

                                  Jakub Kowalewski

                                  Maciej Kurowski

Osoby towarzyszące: Paweł Zimoń (fizjoterapeuta)

 

  • 20-23.04.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Jelenia Góra/ Polska

 

Powołani zawodnicy: Wojciech Chmielewski

                                  Jakub Kowalewski

                                  Maciej Kurowski

Osoby towarzyszące: Paweł Zimoń (fizjoterapeuta)

 

  • 12-14.04.2017 - Konsultacja trenerska -  Berchtesgaden/ Niemcy

 

Osoby uczestniczące: Marek Skowroński (trener główny)

 

  • 29.03-01.04.2017 - Konsultacja szkoleniowa -  Katowice/ Polska

                                                                      

Powołani zawodnicy: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                  Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) 

                                  Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                       Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński

                             

  • 09-22.03.2017 - Zgrupowanie lecznicze -  COS Spała/ Polska

 

Osoby uczestniczące: Maciej Kurowski

 

Na wszystkie niżej wymienione imprezy powołani zostali zawodnicy:

                    Jedynki kobiety: Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie)

                                               Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie)                              

                     Jedynki mężczyzn: Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz)

                                                    Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz)

                     Dwójki mężczyzn: Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ 

                                                           Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)

 

  • 21-27.02.2017 - Puchar Świata Seniorów - Altenberg/ Niemcy

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)

                                   Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)

  • 14-20.02.2017 - Puchar Świata Seniorów - PeyongChang/ Korea Południowa

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)

                                   Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)

  • 07-13.02.2017 - Konsultacja Szkoleniowa - PeyongChang/ Korea Południowa

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)

                                   Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)

  • 31.01-06.02.2017 - Puchar Świata Seniorów - Oberhof/ Niemcy

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)

  • 22-30.01.2017 - Mistrzostwa Świata Seniorów - Innsbruck/ Austria

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)

                                   Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)

  • 17-21.01.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Konigssee/ Niemcy

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)

                                   Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)

  • 09-16.01.2017 - Puchar Świata Seniorów - Sigulda/ Łotwa

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)

  • 01-08.01.2017 - Mistrzostwa Europy - Konigssee/ Niemcy

Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)

                                   Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)

Wypowiedzi z czatu

~kibic sanek:

Gratulacje dla czołowego działacza w Polskim Hokeju i Saneczkarstwie. Napewno będzie wiele zmian. Zawodnikom i trenerom dużo cierpliwości i optymizmu.

Foto