biuro@pzssan.pl

Kalendarz Saneczkarstwo lodowe juniorzy

Polski Związek Sportów Saneczkowych



Akcje szkoleniowe finansowane przez MSiT

 

Harmonogram planowanych działań 2017 [pobierz]

Aktualne akcje szkoleniowe 2017:

 

  • 03-07.11.2017 - Konsultacja szkoleniowa juniorzy - Winterberg/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                             Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)   

                                                                 Karaś Jakub (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                 Karaś Mateusz (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski, Dariusz Ziarno

 

  • 29.10-05.11.2017 - Konsultacja szkoleniowa - FIL School - juniorzy młodsi - Oberhof/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobietyNowicka Karolina (MKS Karkonosze - sporty zimowe)      

                                  Jedynki mężczyznBielawski Stanisław (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                  Gierdal-Damsz Hugo (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

 

  • 22-28.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa juniorzy - Konigssee/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                             Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                  Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)   

                                                                 Karaś Jakub (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                 Karaś Mateusz (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski, Dariusz Ziarno

 

  • 01-09.10.2017 - Zgrupowanie szkoleniowe juniorzy młodsi - Sigulda/ Łotwa

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Karaś Patrycja (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Bryk Anna (MKS Karkonosze - sporty zimowe)  

                                                             Nowicka Karolina (MKS Karkonosze - sporty zimowe)      

                                   Jedynki mężczyzn: Karaś Jakub (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                  Karaś Mateusz (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                  Kiełbasa Marcin (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                                  Ożarowski Marek (UKS Nowiny Wielkie)

                                                                  Imiołek Kacper (UKS Nowiny Wielkie)

                                                                  Bielawski Stanisław (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                  Gierdal-Damsz Hugo (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                  Trojga Arkadiusz (MKS Karkonosze - sporty zimowe)                 

   Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski, Dariusz Ziarno, Zdzisław Janisz

  • 22-24.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa juniorzy młodsi - Nowy Sącz

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Karaś Patrycja (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Bryk Anna (MKS Karkonosze - sporty zimowe)  

                                                             Wojnarowska Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz) 

                                                             Nowicka Karolina (MKS Karkonosze - sporty zimowe)      

                                  Jedynki mężczyzn: Karaś Jakub (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                 Karaś Mateusz (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                 Kiełbasa Marcin (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                                 Ożarowski Marek (UKS Nowiny Wielkie)

                                                                 Imiołek Kacper (UKS Nowiny Wielkie)

                                                                 Bielawski Stanisław (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                 Gierdal-Damsz Hugo (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                 Trojga Arkadiusz (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                 Lis Marcin (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

   Osoby towarzyszące: Dariusz Ziarno, Lipiński Krzysztof

 

  • 22-24.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa juniorzy - Nowy Sącz

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                            Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                            Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                   Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)   

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski, Tomasz Koćmierowski

 

  • 26.08-03.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa juniorzy młodsi - Ilmenau/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Karaś Patrycja (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                            Bryk Anna (MKS Karkonosze - sporty zimowe)  

                                                            Wojnarowska Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                   Jedynki mężczyzn: Karaś Jakub (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                  Karaś Mateusz (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                  Kiełbasa Marcin (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                                  Ożarowski Marek (UKS Nowiny Wielkie)

                                                                  Imiołek Kacper (UKS Nowiny Wielkie)

   Osoby towarzyszące: Dariusz Ziarno      

 

  • 26.08-04.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa juniorzy - Ilmenau/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                            Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                            Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                   Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)   

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                     

  • 06-14.08.2017 - Konsultacja szkoleniowa juniorzy - Sarajewo/ Bośnia i Hercegowina

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                            Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                            Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                   Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)   

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                  Dariusz Ziarno    

 

  • 17-29.03.2017 - Zgrupowanie Szkoleniowe Juniorzy i Juniorzy Młodsi - Sigulda/ Łotwa

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                            Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)     

                                                            Karaś Patrycja (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                            Bryk Anna (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                   Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                                   Kiełbasa Marcin (UKS Tajfun Nowy Sącz)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                  Dariusz Ziarno          

                                                                 

  • 14-20.02.2017 - Puchar Świata Juniorów - Winetrberg/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                                             Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)

                                    Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                    Dwójki mężczyzn: Karaś Jakub/ Karaś Mateusz  (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                 Dariusz Ziarno

 

  • 07-13.02.2017 - Puchar Świata Juniorów - Altenberg/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                                             Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)

                                    Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                    Dwójki mężczyzn: Karaś Jakub/ Karaś Mateusz  (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                 Dariusz Ziarno

 

  • 01-06.02.2017 - Mistrzostwa Świata Juniorów - Sigulda/ Łotwa

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                                             Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)

                                    Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                    Dwójki mężczyzn: Zubel Artur/ Skorupka Kacper (UKS Tajfun Nowy Sącz)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                 Dariusz Ziarno

 

  • 23-31.01.2017 - Zgrupowanie treningowe - Sigulda/ Łotwa

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                                             Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)

                                    Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                    Dwójki mężczyzn: Zubel Artur/ Skorupka Kacper (UKS Tajfun Nowy Sącz)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                 Dariusz Ziarno

 

  • 16-23.01.2017 - Puchar Świata/ Mistrzostwa Europy Juniorów - Oberhof/ Niemcy

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                                             Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)

                                    Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                    Dwójki mężczyzn: Zubel Artur/ Skorupka Kacper (UKS Tajfun Nowy Sącz)

                                                                 Karaś Jakub/ Karaś Mateusz  (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                 Dariusz Ziarno

 

  • 08-16.01.2017 - Puchar Świata Juniorów - Innsbruck/ Austria

 

Powołani zawodnicy: Jedynki kobiety: Chodorek Nadia (KS Śnieżka Karpacz)

                                                             Domaradzka Klaudia (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                                             Jamróz Natalia (UKS Tajfun Nowy Sącz)

                                    Jedynki mężczyzn: Tarnawski Kacper (MKS Karkonosze - sporty zimowe)

                                    Dwójki mężczyzn: Zubel Artur/ Skorupka Kacper (UKS Tajfun Nowy Sącz)

Osoby towarzyszące: Andrzej Śmierzchalski 

                                  Dariusz Ziarno

Wypowiedzi z czatu

~kibic sanek:

Gratulacje dla czołowego działacza w Polskim Hokeju i Saneczkarstwie. Napewno będzie wiele zmian. Zawodnikom i trenerom dużo cierpliwości i optymizmu.

Foto